ÖDEME SEÇENEKLERİ
      dekorbizden.com'dan yapacağınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express veya sadece mobil uygulamada geçerli olmak üzere, GarantiPay ile gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve havale ile ödeme yöntemleri ile Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi ve banka bilgilerimiz için "TIKLAYINIZ"

TAKSİTLİ ÖDEME
      dekorbizden.com'da;

Axess: Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Odea Axess ve Carrefour kredi kartlarına 3, 6, 9* ve vade farklı 12 taksit uygulanmaktadır.

Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarına vade farklı 3, 6 ve 9* taksituygulanmaktadır.

CardFinans: Finansbank kredi kartınızı kullanarak vade farksız 3, 6 ve 9 taksit ve vade farklı 12 taksit uygulanmaktadır.

Maximum: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarına vade farklı 3 ve 6 taksit ve vade farklı 9 ile 12 taksit iuygulanmaktadır.

Paraf: Halk Bankası kartlarına vade farksız 3, 6, 9* ve vade farklı 12 taksit uygulanmaktadır.

Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB, Vakıfbank Worldcard kartlarına vade farklı 3, 6, 9* ve vade farklı 12 taksit uygulanmaktadır.

** Taksitli alışveriş için sipariş tutarı, 75 TL ve üzerinde olmalıdır.

***LUX-KAMPANYA kategorisinde yapılan alışverişlerde peşin fiyatına kampanya koşulundaki taksit uygulanabilmektedir

.TAKSİT SINIRLAMASI
      Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır ve kuyumla ilgili alışverişlerde en fazla 4 ay, elektronik eşya ve bilgisayar alışverişlerinde 6 ay, seyahat harcamalarında ise 9 ay olarak uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik, ofis malzemesi ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin harcamalarında ise taksit seçeneği yoktur.
Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

TİCARİ KREDİ KARTLARI
      Ticari kredi kartları için taksit kısıtlaması yoktur. Tüm kategorilerdeki ürünler, ticari kredi kartları ile 3, 6, 9 veya 12 taksitle satın alınabilir. 

TİCARİ KREDİ KARTI NEDİR?
      Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür.

TİCARİ KREDİ KARTINA NASIL SAHİP OLABİLİRİM?
      İşletme sahipleri, bankalara başvurarak ticari kredi kartı sahibi olabilir. Bankanızdan ticari kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
TİCARİ KREDİ KARTI SAHİBİYİM, NASIL TAKSİTLİ ÖDEME YAPABİLİRİM?
     Ödeme aşamasında ticari kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde, kartınıza sunulan taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için Müşteri Temsilcimiz www.dekorbizden.com , [email protected] ve 0850 305 1958 Numaralarından ulaşabilirsiniz.