GARANTİ KOŞULLARI

NELER GARANTİ KAPSAMINDADIR?
Biz ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz ve ürünlerimizde hata ortaya çıkması halinde yasal garanti yanında, ilgili ürünlere göre değişen, ilave dekorbizden.com garantisi hizmeti sunuyoruz. dekorbizden.com garantisi, dekorbizden.com internet sitesi ve mağazalarından satın almış olduğunuz üründe, garanti süresi kapsamında ve garanti şartlarına uygun davranmak şartıyla, malzeme veya işçilik hataları belirlendiği takdirde devreye girer. Bu durumda, herhangi bir ek ödeme yapmanıza gerek kalmadan ürününüz tamir edilir, yenisi ile değiştirilir ya da ürünün ücretinin hatalı kısmı dekorbizden.com'da alışveriş yapmanız amacıyla iade olarak size geri verilir.

GENEL KOŞULLAR NELERDİR?
dekorbizden.com garanti şartları ve verilen ek garantiler T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce belirlenen garanti şartlarına ilave olarak sunulmuş olup, hiçbir şekilde yasalardan doğan tüketici haklarını etkilemez. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne başvurulabilir. Garanti koşullarından yararlanmak için dikkat edilecek kurallar:

dekorbizden.com, ürünlerin normal kullanım şartlarında, zaman içerisinde doğal olarak yıpranacağını dikkate alarak bu garantiyi verir. Garantinin geçerli olması için ürünün montaj kılavuzuna uygun şekilde monte edilmesi gerekmektedir.

Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan koşullara aykırı ve olağan dışı kullanılmasından, doğal yıpranmalar ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti süresi satış belgesi üzerindeki satış tarihinden itibaren başlar. Garanti belgesi, satış fişi veya bilgi fişinin arkasında yer almaktadır. Ürünün garanti kapsamında tamir edilmesi için garanti belgesi orijinali mutlaka ilgili mağaza veya servis istasyonuna ibrazı gerekmektedir. Satılan mala ilişkin olarak düzenlenen faturaların ve garanti belgelerinin kopyaları veya fotokopileri garanti belgesi yerine geçmez.

Garanti koşulları kapsamında değişim yapılacak ürünün halen dekorbizden.com ürün gamında yer almaması durumunda, dekorbizden.com mağazasının tespit edeceği muadil bir ürün ile değiştirme yapılır.

dekorbizden.com, mağazalarında satılan ürünlerin tamamını veya bir bölümünü piyasadan kaldırma ve/veya tekrar piyasaya sürme hakkını saklı tutar.

Fırsat Köşesi bölümünden satın alınan ürünler, garanti kapsamı dışındadır.

dekorbizden.com, Müşteri Hizmetlerine yazılı ya da şahsi başvuru yaparak garantiden yararlanabilirsiniz.

Garanti koşulları ilgili kanun, yönetmelik ve ekonomik ömre göre belirlenmiştir.

Garantiden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken; satış fişi veya bilgi fişi arkasında yer alan garanti belgesinin orijinalini saklamak, ürün bakım önerilerine dikkat etmek ve satın aldığınız ürünleri denetlememize izin vermenizdir.

Garantiden yararlanabilmek için paketlerde yer alan montaj, kullanım ve bakım talimatlarına uyulması zorunludur. Ayrıca bu talimatları dekorbizden.com mağazalarında ve internet sitemizde de bulabilirsiniz.

SERVİS GEREKTİĞİNDE BİZLERE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

dekorbizden.com'a tıklayın "İLETİŞİM" sekmesinden veya 0850 305 19 58 müşteri hizmetleri numaramız dan ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için, [email protected] mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR