Madde A: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlıyor. Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 2 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Madde B: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz .


Madde C: Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz kargoya verildi ise iptal edilemiyor. 

Madde D: İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden vazgeçme hakkınız sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür .

Madde E: İleri tarihli siparişlerinizin iptali durumlarında, her ürünün stokta tutulduğu ay başına 100 TL ücret tahsis edilir.

Madde F: Alt limitli indirim kuponu kullanılmış siparişler için, siparişin içindeki herhangi bir ürünün iptal edilmesi halinde kalan sipariş tutarı alt limiti karşılamıyor ise geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadeniz kalan tutara göre yapılır (dekorbizden.com'dan kaynaklı olmayan iptal hallerinde).

Madde G: Ürünlerin iadesi taleplerinde, nakliyeli ürünler kendi teslimat ekibimizce iade alınacak olup, keyfi iadelerde nakliye bedelleri alıcıya yansıtılır, ürünlerin teslimatının kargo ile yapılması durumunda ürün iadeleri kargo ile ALICI tarafından yapılmalıdır. Teslimat türü kargo olan ürünlerin teslimi nakliye ile yapılmış olsa bile, iadesi kargo ile ALICI tarafından yapılmalıdır.

Madde H: Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 15 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Madde I: ALICI’nın cayma hakkı kullanım hakkı olmayan ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜN’lerde, kabul etmek tamamıyla SATICI’nın inisiyatifinde olmak üzere ALICI’nın iade talebini geri çevirmemek adına ÜRÜN fiyatı üzerinden ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜN’lerde %30 kesinti ile iade alma hakkına sahiptir. Bu talep teslim tarihinden sonraki 14 gün için geçerlidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR