TESLİMAT İÇİN NE KADAR ÜCRET ÖDENİR?
    İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ve nakliye ile gönderimi vardır. Gönderim ücretleri İl ve ilçelere göre değişiklik göstermektedir.

KAPIDA NAKİT ÖDEME HİZMETİNİZ VAR MIDIR?
    Kapıda nakit ödeme hizmetimiz yoktur. Siparişlerinizin üretimine başlamadan önce tutarın %50'sini nakit yada kredi kartı kalan kısmını da ürün sevkiyatı yapılmadan önce dekorbizden.com şirket hesabına yatırılması gerekmektedir.

KARGOM NASIL ULAŞIR?
    Aynı gün kargo ve hızlı kargo Siparişleriniz 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra UPS Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize, teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

KARGOMU NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?
    Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişleriniz de hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Üye olmadan verdiğiniz siparişleriniz de ise ana sayfamızda yer alan "Üyeliksiz Sipariş Takibi" bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.
Bi' Tıkla Mağazada seçeneğinde siparişiniz seçtiğiniz mağazaya ulaştığında sms ve e-mail gönderilmektedir.

SİPARİŞİMİ FARKLI BİR ADRESE GÖNDEREBİLİR MİYİM? FATURA ADRESİMDEN FARKLI BİR ADRESE ÜRÜN TESLİM EDEBİLİR MİSİNİZ?
    Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

KARGOM HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİLECEK?
    Mağazaya teslimat ve adrese teslimatta siparişleriniz UPS Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir.Adrese teslimat seçeneğimizde tüm kargolar UPS Kargo aracılığı ile müşterilerimize teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçmek için tıklayınız. 

HANGİ GÜNLERDE TESLİMAT YAPILIR? RESMİ TATİLLERDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?
    Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi ve hafta sonu yapılmaktadır. Resmi tatillerde teslimat yapılamamaktadır. Kargo ile gönderilen ürünlerde hafta içi ve Cumartesi günü öğlene kadar teslimat yapılmaktadır. Nakliye ile gönderilen ürünlerde hafta içi ve hafta sonu teslimat yapılmaktadır.

TESLİMAT SIRASINDA EVDE YOKSAM BAŞKA BİRİ PAKETİMİ ALABİLİR Mİ? TESLİMAT SIRASINDA KİMSE YOKSA NE YAPILMALI?
    Randevulu adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Teslimat sırasında mutlaka evde siparişi veren yada bir yakınınızın olması şarttır. Nakliye eve teslim sırasında evde kimseyi bulamaz ise nakliye kesinlikle teslim edilmez! ve teslim edilmediği gibi nakliye ücretini de yeniden ödemek zorunda kalırsınız. Kargolu Teslimatlarda paketinizi alan kişinin imzası istenecektir.

YURT DIŞINA TESLİMATINIZ VAR MIDIR?
    Yurt dışına sevkiyatımız vardır. Nakliye ücretleri için, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 0850 303 2493

KARGO'NUN ADRESE TESLİM SAĞLAYAMAĞIDI ALANLARDAKİ YERLEŞİM BİRİMLERİ
    Kargo adresi teslim dışı alanda bulunan yerleşim birimleri; 1. İSTANBUL / ADALAR 2. ÇANAKKALE / GÖKÇEADA VE BOZCA ADA VE DİĞER ADALAR.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR